SIAL SHANGHAI, 16.05-18.05, 2018

Найбільша в Азії та 5-та найбільша виставка продуктів харчування в світі, SIAL China 2018 завершилась 18 травня в Шанхайському новому міжнародному виставковому центрі з рекордним числом відвідувачів, експонентів та виставкових площ.
Компанія Eurocommerce взяла участь у виставці серед професіоналів всього світу та розпочала прибутковий бізнес з клієнтами.

Станьте також нашим новим партнером і почніть заробляти гроші прямо зараз!

HoReCa SHOW Lviv, Листопад 01-03, 2017

Дебют нової торгової марки «Територія м’яса» компанії Єврокомерс на унікальному міжнародному фестиваль-шоу HoReCa Show Lviv у сфері гостинності та ресторанного бізнесу, який вже вдруге відбувається на теренах України! HoReCa Show Lviv об’єднує виробників, постачальників і споживачів товарів та послуг – від регіональних продуктів харчування до сучасного обладнання для готелів та ресторанів.
«Територія м’яса» це унікальний сервіс та якісна продукція для клієнтів готельно-ресторанного бізнесу!

ANUGA COLOGNE, Жовтень 07-11, 2017

Нова подія у житті компаніє «ЄВРО-КОМЕРС» відбулась з 7 по 11 жовтня.
34-та виставка Anuga була для багатьох експонентів найкращою ярмаркою протягом довгого часу. Новий рекорд, більше ніж 7400 компаній із 107 країн, представили продукти зі всього світу та усіх категорій протягом п’яти днів. Близько 165 000 відвідувачів-професіоналів з 198 країн світу скористалися цією унікальною пропозицією для пошуку, інформації та здійснення замовлення на найвищому рівні.

Перші задоволені клієнти вже отримали вигоду від співпраці з «ЄВРО-КОМЕРС»! Приєднуйтесь до нас у світі торгівлі.

ІХ Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство»

6 червня 2017-го року у Києві відбулася наймасштабніша подія свинарської галузі — ІХ Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство». Захід об’єднав понад 600 гостей, серед яких виробники, переробники, представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, міжнародних організацій та посольств.
Компанія «Єврокомерс» отримала відзнаку «За лояльність і відкритість». Її отримують ті м’ясопереробники, з якими за відгуками свинарів найкомфортніше працювати на ринку. Ми цінуємо кожного свого постачальника, а тому пропонуємо європейські умови та довготривале співробітництво.

SIAL SHANGHAI 2017

Найбільша інноваційна продовольча виставка в Азії SIAL CHINA у цьому році відкрила двері для ЄВРО-КОМЕРС 17-ого травня. В цілому на виставці було представлено 2 942 експонентів (+7,6% більше ніж у 2015 році) з 67 країн по всьому світу і 30 провінцій Китаю, які представили свої новітні продукти та тенденції їжі та залучили 76,986 відвідувачів (+ 25,6% в порівнянні з 2015 р), що відкриває перспективи для нових комерційних партнерів ЄВРО-КОМЕРС.

Успішна виставка уже приносить свою користь у нашому бізнесі

SIAL Paris 2016

Найвідоміша і у світі виставка Сіал Париж 2016 ( 16-20 жовтня ) відбулась з участю нашої компанії
Ця виставка стала великим джерелом натхнення для майбутніх ідей та проектів в харчовій промисловості.
7000 (85% міжнародних ) компаній та близько 155 000 відвідувачів (70% з різних країн) з більш ніж 100 країн світу представляли свою продукцію в роздрібній торгівлі та громадського харчування.
Дана подія позитивно відобразилась на роботі нашої компанії та уже приносить свою вигоду як для нас так і для численних контрагентів нашого підприємства.. Приєднуйтесь до Єврокоммерс для успішної та комфортної співпраці.

HKTDC Food Expo 2016

З 11-ого по 15-те серпня наша компанія взяла участь у виставці організованою Радою розвитку торгівлі Гонконгу. 27-ма Виставка Їжі , успішно пройшла в виставковому центрі Гонконгу. Впродовж цього часу , до виставки було залучено більш ніж 490 000 відвідувачів. Зокрема Торговий зал для Виставки їжі залучив близько 21,000 покупців і 1,400 учасників виставки з 26-ти країн та регіонів.

Цей досвід надає нам можливість успішно співпрацювати з нашими партнерами на новому рівні.

VIII Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство». Лідер Галузі

30 червня 2016-го року в конгресно – виставковому центрі «Парковий», що знаходиться у Києві, відбулися наймасштабніші події у галузі свинарства та м’ясопереробки — VIII Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» та конференція «М’ясний бізнес України».
Подію відвідали понад 700 осіб, зокрема виробники свинини та м’ясопереробники, міжнародні експерти, урядовці та народні депутати України, держслужбовці, науковці, представники бізнесу, а також засобів масової інформації.
Міністр агрополітики нагородив компанію Єврокоммерс відзнакою “Лідер Галузі”, як одне із найкращих м’ясопереробних підприємств.
Ця подія внесла значний вклад у майбутній розвиток нашої компанії.

Africa’s Big Seven 2016

З 18-го по 21 червня представники нашої компанії відвідали виставку в Африці “Africa’s Big Seven 2016” у місті Йоганнесбург (ПАР). Додатково були відвідані країни Ангола та Республіка Гана. (22 -26 червня). Основним завданням нашого товариства на виставці була бізнес зустріч з імпортерами продовольства для обговорення можливості відкриття переробних заводів на території вище-вказаних країн , та подальша прибуткова співпраця.
Ми надіємся що наш візит допоможе нам у мясо-переробній галузі та відкриє нові можливості в майбутньому

THAIFEX – World of Food Asia 2016 року

Ми раді повідомити Вам, що наша компанія взяла участь у виставці THAIFEX – Світ їжі Азії 2016 року.
Відмінний брендинг і міжнародна мережа завершився знаковою подією, яке відвідали понад 35000 відвідувачів з 125 країн світу.
Під час цього заходу, наша компанія набула досвіду роботи з іншими учасниками.
Більше 1400 відвідувачів були вельми впливовими покупцями торгової місії, запрошені Департаментом міжнародного сприяння торгівлі (СТПР).
Велика подяка новим партнерам, які приєдналися до нас. Ми сподіваємося, що наша співпраця буде довгою і вигідною.

ANUGA КЕЛЬН 2015

Ми раді, що наша компанія, Eurocommerce Ltd, взяла участь в найбільших в світі виставка продуктів харчування і торгових виставок.
Спасибі всім партнерам, які відвідали наш стенд.
Anuga в цифрах:
взяли участь 7,063 компаній з 108 країн в Anuga 2015 на виставковій площі, яка охоплює 284,000 м². Серед них 769 експонентів з Німеччини і 6,294 експонентів з-за кордону. Частка іноземних учасників склала 89 відсотків. навколо
відвідали 160000 відвідувачів-фахівців з 192 країн Anuga 2015 року, частка іноземних компаній становила 68 відсотків.

Hong Kong Food Expo (HKTDC 2015)

Організовано HKTDC, Food Expo є популярним літнім заходом який має місце на HKCEC(Гонконг). Завдяки торговому і публічному залу,виставка пропонує широкий вибір якісних продуктів харчування, включаючи хлібобулочні вироби, напої, закуски, продукти швидкого приготування, овочі і фрукти, зелені та органічні продукти, посуд, приправи і морепродукти і надає численні можливості для бізнесу покупцям і відвідувачам. Виставка вже стала домівкою для багатьох, хто цінує високу якість продукції і хоче встановити бізнес контакти з компаніями відповідної галузі. Цікава програма включає в себе ряд ділових заходів, які сприяють ефективній співпраці між учасниками та відвідувачами.