Щоб на столах українців завжди було смачне та якісне м’ясо, вітчизняні тваринницькі комплекси вирощують здорову худобу, а підприємці з дотриманням усіх норм реалізують м’ясні продукти. Компанія ж «Єврокомерс» у цьому ланцюгу виконує ключову роль.

З чим і як ми працюємо?

Наша робота полягає у постачанні свіжого, охолодженого та замороженого м’яса і м’ясопродуктів. Йдеться про свинину та різноманітні субпродукти (легені, серця, нирки, вушка, сало).

Тварин до забою ми відбираємо самостійно, ретельно слідкуючи, аби вони відповідали ветеринарним нормам. Як результат, своїм партнерам ми можемо гарантувати найвищу якість продукції та її відповідність європейським стандартам.

Жодних обмежень щодо обсягу замовлення!

Комфорт клієнтів – пріоритет для нас. Тому ми працюємо як з невеликими (5-6 свинячих тушок на тиждень), так і з «габаритними» замовленнями (50-60 тонн м’яса на день для одного клієнта).

Сучасне обладнання (BANSS, Німеччина) та високопродуктивна лінія забою потужністю 120 голів/год. дозволяють  забезпечувати сервіс високої якості!

Чіткий поділ обов’язків – запорука успіху!

Наша компанія працює чітко, як швейцарський годинник. Для кожного етапу обробки м’ясопродукції створено спеціальний цех (передзабійного утримання тварин, первинної переробки, цех субпродуктів, жировий та кишковий цехи). Окремо функціонують холодильний цех (тут м’ясо та субпродукти охолоджують) і камера шокової заморозки (температура у ній – -35 °C).

Кожен процес контролюється, за кожну дію відповідає окремий спеціаліст, а тому наша робота досконало злагоджена!

Власний автопарк для вчасної доставки!

Для підприємців якість продукції настільки ж важлива, як і вчасна доставка. Усвідомлюючи це, ми створили на базі «Єврокомерс» власне транспортне підприємство з автопарком сучасних автомобілів та спецтехніки (рефрижератори, машини для перевезення м’ясопродуктів, живих тварин).

Над доставкою вашого замовлення працюють кваліфіковані логісти, менеджери, водії. Це дозволяє гарантувати вам поставку м’яса та субпродуктів найвищої якості у найкоротші терміни!