Мета компанії «Єврокомерс» – не просто скласти конкуренцію компаніям, представленим на європейському м’ясному ринку, а й перевершити їх за якістю сервісу. Саме тому ми постійно розширюємо горизонти своєї діяльності на шукаємо надійних партнерів.

Хто може стати нашим партнером?

Почати співпрацю з нами може будь-яке тваринницьке чи домашнє господарство, що вирощує свиней, курей, велику рогату худобу, – ми закуповуємо тварин та птицю у різних обсягах.

Критерії відбору тварин

Єдина вимога – можливість отримати від свині, корови чи курки високоякісне м’ясо та субпродукти. Для цього тварини повинні відповідати ветеринарним нормам, бути вгодованими та не мати захворювань. А, як відомо, у кожного відповідального фермера худоба та птиця є доглянутими та здоровими за замовчуванням!

Транспортна перевага

Для перевезення живих тварин та птиці потрібен спеціально обладнаний транспорт. Однак його відсутність не має стояти на заваді вашій співпраці з «Єврокомерс»! Саме тому ми створили власне транспортне підприємство.

Нехай вас більше не хвилює доставка тварин чи птиці від вашого господарства до цеху передзабійного утримання тварин – перевезення ми беремо на себе!

Комфортні умови співпраці

Аби правильно вигодувати худобу, ви витратили чимало часу, сил та коштів. Ми розуміємо це, а тому пропонуємо вам європейський рівень оплати. Ваша праця має бути гідно винагороджена!

Ми орієнтуємося на тривалу та плідну співпрацю, а тому зробимо все можливе, аби ви залишилися задоволеними і стали нашим постійним партнером.

Оцініть свою працю достойно! Станьте постачальником «Єврокомерс»!