Високоякісний сервіс – показник рівня компанії. Саме тому ми постійно удосконалюємося, прагнучи кожним замовленням підтверджувати європейську якість своєї продукції, та пропонуємо своїм партнерам всебічну підтримку.
21

Ключовий фактор – задоволені клієнти

Ми чудово розуміємо, що навіть за наявності безлічі сертифікатів і гарантій, головним показником хорошої роботи будь-якого підприємства є довіра клієнтів, які задоволені якістю наданих послуг і товарів. Саме тому, було прийнято рішення провести опитування серед своїх споживачів згідно індикатора CSI.

Що це таке? CSI або Customer Satisfaction Index – це методика, завдяки якій є можливість оцінити, наскільки клієнти задоволені продукцією та послугами компанії. На сьогоднішній день, саме CSI вважається найпопулярнішим показником успішної діяльності компанії після, звісно ж, фінансового.

Опитування було проведено за трьома критеріями: якість логістики, якість менеджменту, якість продукції.

Компанія Eurocommerce отримала результат 4,63 бали з 5, що свідчить про вагому кількість задоволених клієнтів і високий рівень довіри до нас.

 

 

Тільки взаємовигідна співпраця та надійне партнерство

 

Крім клієнтоорієнтованості, ми також націлені на міцні партнерські зв’язки і робимо все можливе, щоб співпраця з нами була не тільки вигідною, а і приємною.

Нам дуже важливо знати, чи ми на правильному шляху. Саме тому окрім CSI, ми вирішили визначити ще й рівень задоволеності наших постачальників живого поголів’я, провівши опитування щодо якості роботи менеджерів та логістичних послуг.

Статистика говорить сама про себе – результати не можуть нас не тішити:

 

Якість логістики – 4,68
Якість продукції – 4,67
Якість менеджменту – 4,86

 

Eurocommerce рухається шляхом постійного росту, тому ви можете бути впевнені, що партнерство з нами – це вигідний вклад у свій бізнес та майбутнє.

21

Опитування постачальників сировини

Компанія Eurocommerce отримала оцінку 4,53 бали з 5-ти. Це говорить нам про те, що наші постачальники задоволені співпрацею з нами. І такий результат не може не радувати нас.

21

Нам дуже важливо знати, що ми рухаємося у правильному напрямку. Ми відчуваємо особисту відповідальність, тому вирішили визначити рівень задоволеності наших постачальників сировини, провівши опитування щодо якості логісти та сервісу, приділяючи велику увагу кожному критерію оцінки.

Компанія працює на ринку з 2002 року і за весь цей час зарекомендувала себе як відповідальну та надійну компанію, яка піклується про своїх споживачів. Команда професіоналів ставить за мету вдосконалення наших послуг, уважно прислухається до кожного, хто задіяний у діяльності підприємства.

Eurocommerce – це надійний партнер, який розуміє цінність бізнесу та робить все можливе для створення якісного продукту та сервісу.

Комфортне замовлення у фактах

Для нас важливо на найвищому рівні задовольнити потреби кожного підприємця, а тому ми намагаємося не обмежувати обсяг та вид замовлення.

Компанію «Єврокомерс» ми забезпечили сучасним обладнанням BANSS (Німеччина) та потужною лінією забою (120 голів/год. – до 1 000 голів/зміну). Це дозволяє реалізовувати своїм клієнтам до п’ятдесяти тонн м’яса щодня!

Зазвичай ми працюємо з великими гуртовими замовленнями. Проте якщо ви – власник невеликого магазину і вам потрібно 5-6 свинячих напівтуш, ми забезпечимо вас ними.

Немає обмежень і щодо виду замовлення. Вам потрібна тонна яловичого ошийку? Ми беремося за це!

Наші «автопереваги»

Не кожен фермер має змогу привезти худобу чи птицю у «Єврокомерс». Для цього потрібен спеціально обладнаний транспорт, кваліфіковані водії. Проте їх відсутність не має стояти на заваді реалізації здорових та ретельно доглянутих тварин! Саме тому ми створили власне транспортне підприємство.

У нашому сучасному автопарку – спецтранспорт для перевезення живих тварин, продуктів харчування та комплексних вантажів, а також рефрижератори.

До перевезень ми долучаємо кваліфікованих спеціалістів у сфері транспортного обслуговування – менеджерів, водіїв та логістів. Це дозволяє якнайшвидше довозити вантаж та виконувати замовлення підприємців з будь-яких куточків України!

Як ми розуміємо якість?

Коли йдеться про виробництво продуктів харчування, немає моментів, якими можна знехтувати. Саме тому кожен процес у «Єврокомерс» суворо контролюється, а за кожен надріз відповідає кваліфікований спеціаліст.

Худоба та птиця – лише перевірена, що пройшла ветеринарний і санітарний контроль. Інструменти і приміщення – лише сучасні та стерильні. Забій – лише з дотриманням санітарних норм. Працівники – лише кваліфіковані й відповідальні. Продукція – лише свіжа та добротна. Ось як ми розуміємо високоякісний сервіс!

Якісне обладнання – стабільний результат

Окрім цього наша компанія реалізовує ножі для оброблення мясної продукції, спецодяг для успішної роботи на оброблювальних цехах. Обладнання німецького виробництва та високої якості позитивно вплинуть на продуктивність вашого виробництва та забезпечать безпекою ваших працівників. Товар ви можете замовити у нашому інтернет-магазині.