Високоякісний сервіс – показник рівня компанії. Саме тому ми постійно удосконалюємося, прагнучи кожним замовленням підтверджувати європейську якість своєї продукції, та пропонуємо своїм партнерам всебічну підтримку.
21

Комфортне замовлення у фактах

Для нас важливо на найвищому рівні задовольнити потреби кожного підприємця, а тому ми намагаємося не обмежувати обсяг та вид замовлення.

Компанію «Єврокомерс» ми забезпечили сучасним обладнанням BANSS (Німеччина) та потужною лінією забою (120 голів/год. – до 1 000 голів/зміну). Це дозволяє реалізовувати своїм клієнтам до чотирьох тонн м’яса щодня!

Зазвичай ми працюємо з великими гуртовими замовленнями. Проте якщо ви – власник невеликого магазину і вам потрібно 5-6 свинячих напівтуш, ми забезпечимо вас ними.

Немає обмежень і щодо виду замовлення. Вам потрібна тонна яловичого ошийку? Ми беремося за це!

Наші «автопереваги»

Не кожен фермер має змогу привезти худобу чи птицю у «Єврокомерс». Для цього потрібен спеціально обладнаний транспорт, кваліфіковані водії. Проте їх відсутність не має стояти на заваді реалізації здорових та ретельно доглянутих тварин! Саме тому ми створили власне транспортне підприємство.

У нашому сучасному автопарку – спецтранспорт для перевезення живих тварин, продуктів харчування та комплексних вантажів, а також рефрижератори.

До перевезень ми долучаємо кваліфікованих спеціалістів у сфері транспортного обслуговування – менеджерів, водіїв та логістів. Це дозволяє якнайшвидше довозити вантаж та виконувати замовлення підприємців з будь-яких куточків України!

Як ми розуміємо якість?

Коли йдеться про виробництво продуктів харчування, немає моментів, якими можна знехтувати. Саме тому кожен процес у «Єврокомерс» суворо контролюється, а за кожен надріз відповідає кваліфікований спеціаліст.

Худоба та птиця – лише перевірена, що пройшла ветеринарний і санітарний контроль. Інструменти і приміщення – лише сучасні та стерильні. Забій – лише з дотриманням санітарних норм. Працівники – лише кваліфіковані й відповідальні. Продукція – лише свіжа та добротна. Ось як ми розуміємо високоякісний сервіс!

Якісне обладнання – стабільний результат

Окрім цього наша компанія реалізовує ножі для оброблення мясної продукції, спецодяг для успішної роботи на оброблювальних цехах. Обладнання німецького виробництва та високої якості позитивно вплинуть на продуктивність вашого виробництва та забезпечать безпекою ваших працівників. Товар ви можете замовити у нашому інтернет-магазині.