Про компанію - Компанія Євро-Комерс

EuroCommerce

Компанія Євро-Комерс була створена у 2002 році. Ми одна із найбільших компаній м’ясної галузі України. Маємо досвід на ринку м’ясної продукції понад 20 років. Наша компанія підтверджує свою відповідність міжнародним стандартам наявністю сертифікатів Food Safety System Certificate (FSSC) 22000 (Version 5) та ISO-9001 : 2015.

ТОВ Євро-Комерс також займається експортною діяльністю, бере участь у найбільших світових виставках та конференціях, представляючи інтереси України та західного регіону. На сьогоднішній день компанія Євро-Комерс постачає свою продукцію до більш ніж 30 країн світу. Завдяки опитуванню CSI (Customer satisfaction index) наша компанія отримала результат 4,73 з 5, що свідчить про вагому кількість задоволених клієнтів та високий результат довіри до підприємства.

Ми в цифрах

З 2015 року компанія “Євро-Комерс” почала використовувати у своїй роботі європейські стандарти класифікації напівтуш за системою SEUROP, ставши першим підприємством в Україні, котрі почали застосовувати дану систему класифікації у реалізації напівтуш своїм партнерам.

20 років
відмінної репутації
90 тонн м’яса
виготовляється щодня
1000 голів у день
об’єми виробництва
100 тонн
місткість холодильних камер
10000 м кв
площа виробничих приміщень
80 тонн
місткість камер шокової заморозки
367
професійних працівників
500+
постійних гуртових клієнтів
120 голів/год
потужність лінії забою

Сучасне обладнання

Наша компанія на виробництві використовує сучасне обладнання та високопродуктивну лінію забою потужністю 120 голів/год. Наше бладнання  дозволяє задовольнити потреби великих м’ясопереробних підприємств, а це в свою чергу, дозволяє нам задовольнити потреби наших клієнтів. Тому у нас немає жодних обмежень щодо обсягу замовлення, адже комфорта співпраця – пріоритет для нас!

Відповідність міжнародним стандартам

Компанія Євро-Комерс  працює не лише на території України, а й постачає свою продукцію за кордон. Тому ми маємо відповідати міжнародним стандартам. Наша компанія підтверджує свою відповідність наявністю сертифікатів Food Safety System Certificate (FSSC) 22000 (Version 5) та ISO-9001:2015. 

FSSC 22000 – це схема сертифікації безпеки харчових продуктів, що базується на існуючому міжнародному стандарті ISO 22000 та доповнена технічними стандартами. Поєднуючи підхід системи управління, методологію HACCP та докладні керівні вказівки щодо обов’язкових програм, стандарт контролює кожен сегмент ланцюжка постачання продукції.

Сертифікат ISO-9001:2015 – це найпопулярніший у світі стандарт, на базі якого створюється система управління якістю. Цей сертифікат дає гарантію партнерам, що укладання будь-якого виду договорів здійснюється із стабільно працюючою організацією в якій є вся відповідна матеріально-технічна база.

Співпрацюючи з компанією Євро-Комерс, Ви можете бути впевнені у високому рівні обслуговування та якості нашої продукції.

Комплексний автопарк

15 скотовозів
40 рефрижераторів
20+ авто для доставки

Згідно власної системи трекінгу логістики, 96% замовлень по всій Україні доставляються вчасно. Це стало можливим завдяки великому автопарку, котрий робить нас незалежним від сторонніх перевізників. Крім того, стає простішою робота з постачальниками. Адже ми повністю беремо на себе зобов’язання щодо транспортування тварин.

Eurocommerce: безперечний лідер галузі

Ніяких компромісів з якістю: обирай найкраще