Співпраця – Компанія Євро-Комерс

Тільки взаємовигідна співпраця та надійне партнерство

Крім клієнтоорієнтованості, ми також націлені на міцні партнерські зв’язки і робимо все можливе, щоб співпраця з нами була не тільки вигідною, а і приємною.

Нам дуже важливо знати, чи ми на правильному шляху. Саме тому окрім CSI, ми вирішили визначити ще й рівень задоволеності наших постачальників живого поголів’я, провівши опитування щодо якості роботи менеджерів та логістичних послуг.

Статистика говорить сама про себе – результати не можуть нас не тішити:

Якість логістики – 4,68
Якість продукції – 4,67
Якість менеджменту – 4,86

Eurocommerce рухається шляхом постійного росту, тому ви можете бути впевнені, що партнерство з нами – це вигідний вклад у свій бізнес та майбутнє.

Наші «автопереваги»

Не кожен фермер має змогу привезти худобу чи птицю у «Єврокомерс». Для цього потрібен спеціально обладнаний транспорт, кваліфіковані водії. Проте їх відсутність не має стояти на заваді реалізації здорових та ретельно доглянутих тварин! Саме тому ми створили власне транспортне підприємство.

У нашому сучасному автопарку – спецтранспорт для перевезення живих тварин, продуктів харчування та комплексних вантажів, а також рефрижератори.

До перевезень ми долучаємо кваліфікованих спеціалістів у сфері транспортного обслуговування – менеджерів, водіїв та логістів. Це дозволяє якнайшвидше довозити вантаж та виконувати замовлення підприємців з будь-яких куточків України!

Ми завжди відкриті для нових співпраць

За 20 років ми отримали репутацію активних покупців, котрі завжди готові придбати якісні туші у фермерів. Якщо у вас є необхідні документи, а наші ветеринари впевняться, що тварини здорові, ми швидко оформимо купівлю і самі подбаємо про доставку тварин до нас.
Перша категорія
М’ясні (беконні породи)
Мінімальна партія - 170 голів
Вага свиней від 110 до 120 кг

Eurocommerce: безперечний лідер галузі

Ніяких компромісів з якістю: обирай найкраще