Хек Тушка

Хек Тушка

Хек, він же мерлуза, є одним з найсмачніших, найдоступніших та найпопулярніших різновидів риб для українців. Його гастрономічне значення дуже важливе, адже хек наполегливо рекомендують додавати до дитячого раціону та у харчування людей, в яких ослаблене здоров’я. Причиною такого попиту на хек є те, що у складі його м’яса багато вітамінів та жирних кислот, а також в ньому практично не містяться кістки, що зручно для приготування та споживання. Крім того, мʼясо цієї риби ніжне та дієтичне, сприяє підвищенню тонусу всього організму та благотворно впливає на його важливі системи.

Корисні властивості риби хек

Філе хека багате незамінними амінокислотами, Омега-3 й Омега-6, вітамінами С, D та вітамінами групи В, зокрема фолієвою кислотою. Також у рибі хек міститься ретинол, токоферол та такі мікро- та макроелементи як йод (у високій концентрації), кальцій, магній, кобальт та калій, фосфор, залізо та натрій.

Завдяки такому насиченому та важливому для людського організму складу, хек несе багато корисних властивостей для нашого здоровʼя. Він сприяє зміцненню імунітету, травної та нервової системи, підвищенню еластичності судин, покращенню обміну речовин, стимуляції мозкової активності. Окрім того, вживаючи хек споживач забезпечує позитивний вплив його корисних елементів на здоров’я свого серця, кісток, нігтів, щитоподібної залози, стан волосся та шкіри.

Переваги риби хек

Купити хека — завжди хороша ідея якщо хочеться якоїсь риби до гарніру, адже готувати його можна зваривши, обсмаживши, запікаючи або готуючи на пару чи грилі. Крім різноманітності приготування, хек має низку інших не менш важливих переваг:

  • Доступність і ціна: купити рибу хек частіше більш доступно для українців, аніж деякі інші види морепродуктів. Тому вона є привабливим варіантом для тих, хто шукає доступні альтернативи.
  • Багатство смаку: м’ясо мерлузи ніжне та приємне на смак. Також воно здатне добре вбирати аромати від використовуваних з ним спецій, а це дозволяє вдало готувати різноманітні страви.
  • Екологічна стійкість: хек входить в категорію стійких ресурсів, тому його вилов не чинить серйозної шкоди морській екосистемі. Так, купівля саме мерлузи є більш екологічно відповідальним вибором.
  • Варіативність вибору: цей вид риби пропонують на ринку у свіжому, в замороженому, у в’яленому та інших форматах.

Купити морожені тушки хека оптом з доставкою в Україні

Придбати хек оптом або окремо його філе у замороженому стані можна у ТЗОВ “Eurocommerce”. Завдяки наявності у компанії автопарку з більше ніж 20 машин, оптові доставки здійснюються у необхідному для клієнта обсязі товару, а власна система трекінгу логістики дозволяє вчасно доставляти замовлення по всій території Україні, відслідковуючи їх транспортування у реальному часі. Такі умови доставки роблять компанію “Євро-Комерс” незалежною від сторонніх перевізників і спрощують роботу з постачальниками.