Оселедець Атлантичний

Оселедець Атлантичний

Жоден вид риби не має таке величезне економічне і політичне значення як оселедець. Ця смачна й корисна риба вже досить давно стала невідʼємною частиною українського столу. Сьогодні без неї важко уявити святкове застілля. Слабосолоний чи прикопчений оселедець є чудовим компонентом величезної кількості закусок та салатів і, навіть, просто смачним поєднанням з цибулею до відвареної картоплі.

Вживання в їжу такої риби, як оселедець не тільки приємне на смак та урізноманітнює харчування, але й несе велику користь для здоровʼя людини. Перш за все вона містить велику кількість корисних елементів та зокрема Омега-3. Вона наповнена потужними антиоксидантами, а жир оселедця у декілька разів корисніший, ніж рослинні олії та сприяє зниженню холестерину у крові. Окрім того, нікотинова кислота, що міститься в цій рибі, разом з вітаміном D впливає на оздоровлення кісток. Саме через такі властивості оселедець атлантичний користується окремою популярністю та попитом на рибному ринку світу.

Купити оселедець атлантичний оптом з доставкою в Україні

Завдяки наявності у компанії автопарку з більше ніж 20 машин, оптові доставки здійснюються у необхідному для клієнта обсязі товару, а власна система трекінгу логістики дозволяє вчасно доставляти замовлення по всій території Україні, відслідковуючи їх транспортування у реальному часі. Такі умови доставки роблять компанію “Євро-Комерс” незалежною від сторонніх перевізників і спрощують роботу з постачальниками.