Корейка

Корейка

  • Виробник Україна
  • Характеристика Охолоджена, Заморожена

Для тих хто не знає що таке полядвиця свиняча, пояснимо — так називають найдовший зовнішній м’яз спини тварини. Він знаходиться з обох боків вздовж її хребта. Також її ще називають свинна корейка або філейка. Цей прошарок складається по суті лише з мʼяса та зовсім невеликого прошарку сала. І оскільки такий відруб є найніжнішою та найпіснішою частиною свинини, він став ідеальним головним інгредієнтом для дієтичних страв та харчування спортсменів.

Корейка свинна дуже цінується як серед професіональних кухарів, так і серед кулінарів-аматорів. Це зумовлено варіативністю її приготування. Так, вона добре підійде для запікання та смаження, для грилю та коптильні. Окрім того, її вільно використовують як окрему страву або ж поєднують з іншими інгредієнтами.

Найпоширеніші страви з полядвиці

Полядвиця має доволі щільну структуру через що з неї рекомендують готувати відбивні, азу, шніцелі, шашлик та медальйони. Але не менш популярними стали такі страви з цього відрубу:

  • Свинна корейка BBQ або на грилі: для цього мариновану в відповідному соусі барбекю чи теріякі корейку смажать на грилі або вугіллі. До столу її подають з різними гарнірами.
  • Свиняча філейка в кисло-солодкому соусі під час приготування набуває насиченого смаку та солодкуватої нотки. До такого соусу входять апельсиновий сік, мед, соєвий соус та прянощі.
  • Печена в духовці полядвиця зі спеціями й травами також популярна, адже може слугувати як ситна основна страва для обіду чи вечері.
  • Однойменна страва “полядвиця” готується таким чином: філейку натирають перцем, сіллю, часником та запашними прянощами після чого щільно притискають й обв’язують. Надалі вона зав’ялюється в сухому місці у підвішеному стані.

Можливості приготування страв з цим мʼясом нескінченні, адже вона чудово підходить для поєднання з овочами та соусами іі дозволяє створити унікальні та смачні страви.

Купити корейку свинячу оптом з доставкою в Україні

Купити полядвицю оптом відмінної якості та у максимально свіжому стані можна у ТЗОВ “Євро-Комерс”. Завдяки наявності у компанії автопарку з більше ніж 20 машин, оптові доставки здійснюються у необхідному для клієнта обсязі товару, а власна система трекінгу логістики дозволяє вчасно доставляти замовлення по всій території Україні, відслідковуючи їх транспортування у реальному часі. Такі умови доставки роблять компанію “Євро-Комерс” незалежною від сторонніх перевізників і спрощують роботу з постачальниками.

Налагоджена система обробки продукції у цеху компанії дозволяє їй кожного дня виробляти та поставляти понад 90 тонн свіжої м’ясної продукції у широкому виборі. Тому ви можете розраховувати на стабільне оптове постачання різних видів свинини, зокрема, на доставку свинної корейки у необхідному вам обсязі.