Шийна частина свиняча

Шийна частина свиняча

  • Виробник Україна
  • Характеристика Охолоджена, Заморожена

Свиняча шия є однією з найніжніших частин свинної туші. Поціновують шийне мʼясо через його виразний смак та ніжну текстуру, завдяки якій ця частина свинини не потребує тривалого приготування. У свою чергу її мармуровість забезпечує соковитість при запіканні та копченні. Також шийна частина добре адаптується до різних приправ та маринадів, вбираючи їх аромат і смак. Це дозволяє експериментувати з різними спеціями й соусами, створюючи різноманітні композиції.

Універсальність методів її приготування, а саме хороший результат при обсмаженні, запіканні, грилі та навіть копченні, також викликав таку популярність цього мʼяса серед споживачів. Також досить важливим є те, що, як правило, за ціною шия свинна є більш доступною частиною свинячої туші, тому це привабливий варіант для приготування мʼясних страв.

Найпоширеніші страви зі свинної шиї

Шийну частину свинячу приготувати можна у безлічі варіацій, але у раціоні українців почесне місце серед улюблених страв вже посіли кілька найпоширеніших варіантів.

  • Шашлик: шия свинна, мабуть, найкращий вибір для приготування смачного та соковитого шашлику на грилі чи мангалі. З нею ця страва завжди вдається ніжною та соковитою.
  • Рулети виготовляють зі прошарків шиї свинини, намазаних начинкою та згорнутих у трубкоподібній формі. Начинений рулет можна обсмажити або запекти.
  • Стейк: шия свинна чи не найкраще мʼясо для такої улюбленої багатьма страви. Завдяки своїй мармуровості, обсмажені на сковороді або грилі шматки шиї вдаються мʼякими та соковитими.
  • Котлети з м’яса свинячої шиї також дуже популярні як доповнення до гарніру або ж невідʼємна складова вподобаних усіма бургерів.

Купити шию свинячу оптом з доставкою в Україні

Завдяки наявності у компанії автопарку з більше ніж 20 машин, оптові доставки здійснюються у необхідному для клієнта обсязі товару, а власна система трекінгу логістики дозволяє вчасно доставляти замовлення по всій території Україні, відслідковуючи їх транспортування у реальному часі. Такі умови доставки роблять компанію “Євро-Комерс” незалежною від сторонніх перевізників і спрощують роботу з постачальниками.

Налагоджена система обробки продукції у цеху компанії дозволяє їй кожного дня виробляти та поставляти понад 90 тонн свіжої м’ясної продукції у широкому виборі. Тому ви можете розраховувати на стабільне оптове постачання різних видів свинини, зокрема, купити шию свинну оптом у необхідному вам обсязі.