Вирізка свиняча

Вирізка свиняча

  • Виробник Україна
  • Характеристика Охолоджена, Заморожена

Свиняча вирізка є частиною м’яса свинини, що розташована в області реберної та хребтової частини тулуба у верхній долі спини тварини. Також цю частину туші називають свинячим карбонатом або ж свинячою грудинкою.

Вирізка є найціннішою частиною туші. Цінують її так одразу з декількох причин. По-перше, тому що свиняча вирізка має ніжну текстуру та відносно малу кількість сполучних тканин, тому таке мʼясо залишається м’яким й соковитим після готування. По-друге, ця частина є у варіативному виборі, оскільки нарізається як окремі порції, спеціально для стейка, рулета і т.п., а це дуже зручно для приготування. Окрім цього свиняча вирізка є також універсальним інгредієнтом для безлічі різноманітних страв, тому купити свинну вирізку завжди хороша ідея якщо потрібно приготувати мʼясну страву.

Найпоширеніші страви зі свинної вирізки

Свиняча вирізка, завдяки своєму насиченому мʼясному смаку та зручності використання стала популярним видом м’яса для страв різних кухонь світу. Найпоширенішими з них, мабуть, можна вважати такі:

  • Шашлик є чи не найпопулярнішою стравою з вирізки. Замариновані в спеціях шматки карбонату на шпажках або шампурах обсмажуються на відкритому вогні.
  • Стейк: з цієї частини свинини можна приготувати ніжний та соковитий свинячий стейк. Для цього мʼясо з додаванням спецій або маринаду обсмажують на сковороді чи смажать на грилі.
  • Печеня: нарізане на невеличкі шматки мʼясо тушкують з овочами і підливою. В результаті ви отримаєте ароматну, корисну й поживну страву.
  • Рулет є розрізаною та розкладеною плоским шматом вирізкою, начиненою овочами, сиром та різними іншими інгредієнтами. Надалі згорнута в рулет вона запікається в духовці.
  • Котлети готуються з подрібненого м’яса вирізки свинини. Їх смажать на сковороді або, якщо використовують для бургерів, — на грилі.
  • Шницель являє собою обсмажену вирізку, обваляну в яйці та паніровці.

Купити вирізку свинячу оптом з доставкою в Україні

Вирізка свинна оптом завжди доступна та зручна для купівлі в компанії “Євро-Комерс”. Завдяки наявності у компанії автопарку з більше ніж 20 машин, оптові доставки здійснюються у необхідному для клієнта обсязі товару, а власна система трекінгу логістики дозволяє вчасно доставляти замовлення по всій території Україні, відслідковуючи їх транспортування у реальному часі. Такі умови доставки роблять компанію “Євро-Комерс” незалежною від сторонніх перевізників і спрощують роботу з постачальниками.

Налагоджена система обробки продукції у цеху компанії дозволяє їй кожного дня виробляти та поставляти понад 90 тонн свіжої м’ясної продукції у широкому виборі. Тому ви можете розраховувати на стабільне оптове постачання різних видів свинини, зокрема, свинячу вирізку у необхідному вам обсязі. Окрім того, ціни на свинячу вирізку у “Євро-Комерс” вас приємно здивують.