Ребра свинні з корейки

Ребра свинні з корейки

  • Виробник Україна
  • Характеристика Охолоджені, Заморожені

Беззаперечно, свинина — це смачне і корисне м`ясо. Як в енергетично цінному продукті в ній міститься велика кількість білків та жирів, вітамінів та різних макро- й мікроелементів.

Зокрема свинні ребра з корейки є частиною свинячої туші, що включає в себе ребра та прошарки мʼяса що до них прилягають. Так, зазвичай, це частина з соковитою м’якоттю та характерним балансом м’яса й жиру. Саме завдяки своєму смаку та можливості приготувати різноманітні страви ребра свинячі давно стали дуже популярні серед споживачів мʼяса.

ТОП 5 найпопулярніших страв зі свинячих реберець

Завдяки тому, що при обвалюванні свинячі ребра нарізають поперек на тонкі скибки, спрощується їх приготування, а маринад повноцінно просочується в мʼясо. Такі особливості реберець призвели до виникнення безлічі варіантів їх приготування. Ось деякі з найпопулярніших:

Свинні ребра BBQ є, ймовірно, однією з найвідоміших страв. Запікаються вони після маринування в спеціальному барбекю-соусі на грилі чи в духовці доти, поки не матимуть характерної хрумкості.

Шашлик зі свинячих ребер, мабуть, другий за популярністю спосіб їх приготування. Готується ця страва шляхом обсмаження маринованого м’яса на грилі або мангалі. Таким чином свинні ребра набувають характерного аромату та хрумкої скоринки.

Свинячі ребра в стилі “Стріпс” це також популярна страва у стилі “фастфуду”. Готується вона через їх обвалення у паніровці та смаження до хрусткої коринки.

Свинні ребра “Теріяки” це ребра в однойменному соусі, що після приготування матимуть багатий аромат та солодко-солоний смак завдяки соусу.

Свинні ребра також активно використовуються у приготуванні рагу. Так, після тушкування з різноманітними овочами ви отримуєте ароматну й поживну страву з багатим смаком.

Купити свинні ребра оптом з доставкою в Україні

Завдяки наявності у компанії автопарку з більше ніж 20 машин, оптова доставка свинячих реберець здійснюються у необхідному для клієнта обсязі товару, а власна система трекінгу логістики дозволяє вчасно доставляти замовлення по всій території Україні, відслідковуючи їх транспортування у реальному часі. Такі умови доставки роблять компанію “Євро-Комерс” незалежною від сторонніх перевізників і спрощують роботу з постачальниками.

Налагоджена система обробки продукції у цеху компанії дозволяє їй кожного дня виробляти та поставляти понад 90 тонн свіжої м’ясної продукції у широкому виборі. Тому ви можете розраховувати на стабільне оптове постачання різних видів свинини, зокрема, свинні ребра у необхідному вам обсязі.

Окрім свинячих ребер з корейки “Євро-Комерс” пропонує купити свинячі ребра з лопатки та з грудинки, а також ребра купити свинячі ребра лущені.